Klantenservice
0
Sluiten

Categorieën

Filters

    Juwel EccoSkim oppervlaktezuiger/ skimmer

    Merk: Juwel
    €34,95 Voor 16.00uur besteld, dezelfde werkdag verzonden.
    ✓ Verwijdert drijvend vuil en biofilm van het wateroppervlak!
    ✓ Automatische aanpassing aan het waterniveau!
    ✓ Direct aan te sluiten op Juwel Bioflow-filters of standalone te gebruiken op alle andere aquaria!... Toon meer

    Bestel nu, betaal over 30 dagen met Klarna!

    • Vanaf €69,- gratis verzending!
    • Snel geholpen via chat, Whatsapp, e-mail of telefoon!
    • Al 12 jaar de specialist in aquarium & vijvervoer!
    • Afhalen in Berlicum (naast 's-Hertogenbosch)? Geen probleem!

    Dit product is beschikbaar in de volgende varianten:

    Productomschrijving

    De Juwel EccoSkim is een krachtige en compacte oppervlakte afzuiger die het vuillaagje en drijvend afval van het wateroppervlak verwijdert. Dit voorkomt kaamlaagvorming, verbetert de gasuitwisseling en zorgt voor een gezonder aquariumklimaat. De krachtige aanzuiging van deze skimmer werkt perfect in zowel zoet- als zeewateraquaria en kan eenvoudig worden aangesloten op het bestaande Juwel-filtersysteem of als standalone skimmer worden gebruikt.

    Met een verstelbare doorstroming van 300 l/u is de EccoSkim geschikt voor verschillende aquaria en vissoorten. Dankzij de drijvende skimmerkop past hij zich automatisch aan het waterniveau aan. De compacte behuizing zorgt ervoor dat hij subtiel in het aquarium wegvalt, zonder storend op te vallen.

    Waarom kiezen voor de Juwel EccoSkim?

    • Verwijdert vuil en kaamlaag – Houdt het wateroppervlak glashelder en bevordert zuurstofuitwisseling.
    • Compatibel met Juwel filtersystemen – Kan direct worden aangesloten op Juwel Bioflow-filters van aquaria modellen Rio, Lido, Vision, Trigon en Primo 110 of met de zuignap houder gebruikt worden in aquaria van andere merken.
    • Automatische aanpassing aan waterniveau – Dankzij de drijvende skimmerkop werkt hij altijd optimaal.
    • Compact en krachtig – Met een capaciteit van 300 liter per uur past hij in bijna elk aquarium.
    • Eenvoudige installatie en onderhoud – Binnen enkele minuten klaar voor gebruik.

    Hoe werkt het?

    De Juwel EccoSkim wordt met zuignappen aan het aquariumglas bevestigd en aangesloten op de filteruitlaat of apart als skimmer gebruikt. Het water wordt via de drijvende skimmerkop aangezogen, waardoor vuil, olie-achtige biofilms en voerresten snel worden verwijderd. Dit zorgt voor een gezondere omgeving voor vissen en planten en voorkomt ophoping van organisch afval.

    Technische Specificaties

    Capaciteit: 300 liter per uur
    Lengte kabel: 238 cm
    Energieverbruik: 4,4 Watt

     

    Specificaties

    SKU
    0006554
    EAN
    4022573870251
    Afmetingen
    12 x 5 x 3 cm
    Verpakkingsinhoud
    - Juwel EccoSkim<br>- Houder met zuignap<br>- Handleiding

    Toon meer

    Reviews

    0 from 5Based on 0 reviews
    Schrijf je eigen review

    Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

    Juwel EccoSkim oppervlaktezuiger/ skimmer
    € 34,95
    Juwel EccoSkim oppervlaktezuiger/ skimmer
    Voor 16.00uur besteld, dezelfde werkdag verzonden.
    Toevoegen aan winkelwagen

    Recent bekeken

    Vergelijk 0

    Voeg nog een product toe (max. 5)

    Start vergelijking

    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »