Terug

Chihiros Dosing Flow Adapter

Uitverkocht

  • SKU: 0008217
  • EAN: 4043366210207
  • Niet op voorraad

✓ Onzichtbare dosering direct in de filterslang!
✓ Compatibel met Chihiros doseerpompen (2- en 4-kanaals)!
✓ Inclusief terugslagventielen en 2/4 mm slangpoorten!

€ 39,95

Aan verlanglijst toevoegen

Bestel nu, betaal over 30 dagen met Klarna!

  • Vanaf €69,- gratis verzending! TooltipVerzendkosten:
    Brievenbuspakje €5,45 NL (indien mogelijk)
    Pakket NL vanaf €6,45
    Pakket België vanaf €7,95.
  • Snel geholpen via chat, Whatsapp, e-mail of telefoon!
  • Al 11 jaar de specialist in aquarium & vijvervoer!
  • Afhalen in Berlicum (naast 's-Hertogenbosch)? Geen probleem!
Placeholder9,7

Klantenbeoordelingen

“Henk Waaijenberg op 29-04-2025: "Snel en prima spullen . Of ik hier weer ga bestellen is het antwoord duidelijk JA ZEKER. Alleen de levering was een dag later dan dat aangeven was , maar dat kwam door DPD."”

Productomschrijving

Chihiros Dosing Flow Adapter

Binnenkort beschikbaar!

De Chihiros Dosing Flow Adapter is een slimme inline adapter waarmee je vloeibare meststoffen, plantenvoeding of andere toevoegingen direct in de waterstroom van je externe filter kunt doseren. Je plaatst deze adapter eenvoudig tussen de in- of uitlaatslang van je filter, wat zorgt voor een optimale verspreiding door het hele aquarium zonder dat je last hebt van zichtbare slangen of techniek.

Deze adapter is perfect voor wie een strak en natuurlijk ogend aquascape wil behouden én tegelijkertijd de waterkwaliteit en plantengroei wil optimaliseren.

Waarom kiezen voor de Dosing Flow Adapter?

  • "Onzichtbaar" doseren zonder rommelige aanzicht!
    Door de adapter direct in de filterslang te plaatsen, blijven extra slangen of apparaten uit het zicht.
  • Geschikt voor Chihiros doseersystemen
    Volledig compatibel met zowel de Chihiros 2-kanaals als 4-kanaals doseerpompen!
  • 2/4 mm slangformaat aansluitingen
    De doseerpoorten zijn geschikt voor 2/4 mm doseerslangen. Hierdoor is de adapter breed inzetbaar voor de meeste aquariumdoseringssystemen.
  • Betrouwbaar en veilig in gebruik
    Voorzien van ingebouwde terugslagventielen die terugstroming van water voorkomen – zelfs wanneer een doseerslang niet is aangesloten. Dit maakt het mogelijk bijvoorbeeld slechts 2 aansluitingen te gebruiken.
  • Duurzaam en stevig ontwerp
    Gemaakt van een hoogwaardige aluminiumlegering, waardoor hij bestand is tegen langdurig gebruik, drukverschillen en corrosie.
  • Twee maten beschikbaar
    Verkrijgbaar in 12/16 mm en 16/22 mm varianten, passend voor de meest gangbare filterslangen.

Belangrijk om te weten

❌ Niet compatibel met de Chihiros Inline Heater
De Dosing Flow Adapter kan niet direct op de Chihiros Inline Heater worden bevestigd.

⚠️ Let op: Vermijd gebruik met zure vloeistoffen
De adapter is gemaakt van aluminium en is zeer gevoelig voor zure omgevingen (pH lager dan 5.5). Gebruik daarom geen meststoffen of vloeistoffen met een lage pH-waarde, om corrosie of beschadiging te voorkomen.

Hoe gebruik je de adapter?

  1. Snijd je filterslang door op de gewenste plek.
  2. Plaats de Dosing Flow Adapter tussen de slang.
  3. Sluit de doseerslangen aan op de 2/4 mm doseerpoorten.
  4. Laat de pomp doseren – de vloeistof wordt automatisch verspreid via de waterstroom.

Perfect voor aquascapers

Of je nu net begint of een ervaren plantenliefhebber bent: deze adapter houdt je aquarium netjes, efficiënt én geoptimaliseerd. Geen zichtbare slangen of extra techniek boven het water – alleen een prachtig, gezond ecosysteem.

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Chihiros Dosing Flow Adapter

    Chihiros Dosing Flow Adapter

    € 39,95

    de Visvoer WebWinkel 9,7 / 10 - 3058 Reviews @ WebwinkelKeur