Afhalen? Geen probleem!
Coronavirus update!
We krijgen op dit moment veel berichten en telefoontjes van klanten met de vraag of wij nog geopend zijn of of bestelling nog gewoon word geleverd. Uiteraard houden we rekening met alle maatregelen en adviezen maar we werken zoals je gewend bent dagelijks door om er voor te zorgen dat je jouw bestelde artikelen zo snel mogelijk in huis hebt en je vissen niet op rantsoen hoeven!
Bij de bezorgdiensten is het drukker dan normaal. PostNL in Nederland en België doen er alles aan jouw pakketje zo snel mogelijk af te leveren maar houdt er rekening mee dat het kan voorkomen dat je iets langer moet wachten.
Kleine attentie bij elke bestellingVoor 16.00uur besteld, zelfde werkdag verzonden Al 7 jaar uw specialist in aquarium & vijvervoerOok 'savonds en in weekend bereikbaar per mail, Whatsapp en Facebook Achteraf betalenNiet goed? Geld terug Uitgebreidste assortiment visvoer Afhalen in Berlicum mogelijk
200 meter Moss Cotton - speciaal draad voor het bevestigen van mossen op (drijf)hout of stenen.
50 meter ADA Riccia Line - een speciaal draad om Riccia op stenen en hout vast te binden
10-20 stuks Riccia Stones - ideaal om Riccia of mossen aan vast te binden
10 meter ADA Wood Tight - Het draad wordt gebruikt voor het tijdelijk vastzetten van varens en Anubias.